logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

Firma a problémy počítačov

Firma a problémy počítačov

Firmy a organizácie sa neustále snažia nájsť riešenia, ktoré pomáhajú zabezpečiť ich prevádzku – skrátka aby bežala efektívne a bez prerušenia. Vzhľadom k tomu, že na počítače sa spoliehame aj pri tých najzákladnejších činnostiach, je nevyhnutné, aby boli schopné odolávať hrozbám, ako sú vírusy, malware, atď. Akékoľvek prerušenie podnikateľskej činnosti vedie k strate príjmov.

Vaša spoločnosť potrebuje nielen kvalitný hárdver

Veľa firiem a spoločností má minimálne jedného človeka ak nie oddelenie ktoré sa stará o stabilný chod siete a techniky. Nejedná sa len o počítače ktoré potrebuje snáď každá jedna firma ale aj o zariadenia typu tlačiareň, server, internetová sieť, WiFi body a pod. Použitie počítača či už prístup k informáciám na internete, komunikácia s ostatnými počítačmi a riadenie každodenného poskytovania služieb.

Ako správnu voľbu vidíme použitie dobrého softvéru pre správu a riadenie čím dosiahneme rýchlejšiu odozvu na problémy zo zariadeniami, rýchlejšia diagnostika, zafixovanie a následná oprava. Či už sa rozhodnete investovať do softvéru na zabezpečenie, správu alebo riadenie je to tá najvhodnejšia cesta ako znížiť počet problémov a zvýšiť produktivitu.

Čo doporučuje 10 opýtaných firiem ?

  1. Deep Freeze Cloud – počítač vždy pripravený na prácu zabezpečenie a stabilita
  2. Office 365 – Word, Excel, PowerPoint, e-maili, súbory a dáta na jednom mieste
  3. Eset – ochrana pred napadnutím a vírusmi
Share