logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

Tabletová / počítačová učebňa na škole

Tabletová / počítačová učebňa na škole

Tablety / počítače vo vzdelávacom prostredí sú z hľadiska častého používania jedny z najviac testovaných na správu a zabezpečenie nehovoriac o testovaní odolnosti voči pádu, vode a prachu. Veľký počet denných užívateľov, obmedzené zdroje pre IT personál a obrovské množstvo počítačov a laboratórií a to všetko musí spoločne všetko fungovať.

Školy si nemôžu dovoliť mať počítačové systémy dlhšiu dobu nefunkčné, pretože umožňujú vykonávať výučbu, výskum a riadenie hodiny či spustenie určitej aplikácie. Učitelia potrebujú počítač na vyhodnocovanie, sledovanie a riadenie výučby. Administratívny pracovníci ich potrebujú pre každodennú prácu či už sa jedná o dokumenty alebo komunikáciu. Udržať tento systém v stabilnom chode je náročné, pre školu kde je každodenný zhon a kde sa pracovníci musia orientovať na úplne iné záležitosti ako správa systému to je velice neľahká úloha.

48% škôl na Slovensku nemá doriešené blokovanie prístupu k stránkam s nevhodným obsahom, blokovanie aplikácií či sledovanie počítačov.

Základom je dobre navrhnutá sieť školy či organizácie. Celá architektúra siete ako servery, spojovacie body (switche), prístupové body WiFi a konečné vyvedené body LAN musia spĺňať svoje štandardy a preto aj treba dbať pri dobrom výbere či už firmy ktorá Vám poskytne takéto služby alebo človeka ktorý Vám navrhne sieť. Na komponentoch neodporúčame šetriť platí tu totiž pravidlo čím viac investícií tým menej problémov a väčšia životnosť.

Základ by sme mali, všetko je zapojené a funguje. Problém však nastane ak sa systém spustí priamo do prevádzky a študenti a personál sa začne pripájať na zariadenia a následne na sieť. Tu potrebujeme dobrého a flexibilného správcu ktorý bude reagovať veľmi rýchlo na požiadavky užívateľov či prípadné poruchy. Spôsob ako môžeme správcovi pomôcť pri jeho práci je zabezpečiť mu kvalitný softvér ktorý je prispôsobený na správu počítačovej siete a zariadení ktoré sú v nej umiestnené. Odľahčíme ho o až o 68% zníženia problémov ktoré dokáže registrovať ešte pred ich vznikom.

Nemáme správcu. No my máme riešenie.

Je veľa firiem ktoré Vám za určitý paušálny poplatok prevezmú túto správu pod seba a vo svojom týme vyčlenia osobu (správcu) ktorý sa o Vás bude starať. Príkladom môže byť spoločnosť eTechnology s.r.o. a jej program “Flex“. Záleží už len na výške paušálnych poplatkoch ktoré ste ochotný investovať mesačne / ročne.

Share