logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

Vzdelávanie pre budúcnosť

Vzdelávanie pre budúcnosť

Blog Inovatívnych učiteľov Microsoft – Vzdelávame pre budúcnosť vznikol s myšlienkou zdieľania zaujímavých informácií, tipov, nápadov či praktických ukážok zo zavádzania moderných technologií do školskej praxe. Tím inovatívnych učiteľov Slovenska v spolupráci so spoločnosťou Microsoft Slovakia  na tomto blogu postupne uverejňuje, čo sa im osvedčilo v školskej praxi. V príspevkoch nájdete informácie od najnovších noviniek spoločnosti Microsoft, cez aktuálne podujatia, aktivity, ale aj konkrétne metodiky ako ozvláštniť a zatraktívniť váš vyučovací proces. Nechýbajú recenzie na aplikácie z Windows Stores a konkrétne ukážky, ako s nimi pracovať.

Všetky príspevky smerujeme k tomu, aby si pedagóg uľahčil prípravu na hodinu a zároveň realizoval moderné a zábavné vyučovanie. Ak ste si tu nenašli to, čo vás zaujalo, kontaktujte nás, radi obsah rozšírime o vami zadanú tému. Navštíviť blog.

Share